System magazynowy WMS.net – WebOrdering

Systemy magazynowe WMS a WebOrdering.

W Polsce dostępne są Systemy magazynowe WMS zarówno rodzimych producentów oraz firm zachodnich. Systemy magazynowe WMS. W firmach logistycznych pojawia się także potrzeba wyceny usług magazynowych w celu obciążenia klienta fakturą za takie usługi. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest system klasy WMS obsługujący magazyn wysokiego składowania. WMS.net to system magazynowy, który wspiera kierownika magazynu w jego zarządzaniu poprzez osiąganie jego najważniejszych celów:

  • zwiększania wydajności pracy magazynu
  • poprawa jakości świadczonych usług logistycznych.
zlecenia przyjęć

Nowoczesny program do magazynowania, jakim jest system magazynowy od SoftwareStuido dostępny jest za pośrednictwem:

  • urządzeń mobilnych (np. terminali z czytnikami kodów kreskowych ) z systemem Android 
  • z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową.

Klient WMS

Ważną cechą oprogramowania WMS.net jest wydzielona rola systemu dla kontrahentów magazynu.

Kontrahent posiada dostęp do danych związanych z własnym asortymentem, który znajduje się w magazynie. Może przeglądać ilość towaru z wydzielonymi informacjami dotyczącymi nr partii, czy daty ważności.

Główną funkcją udostępnioną roli Klient WMS jest możliwość składania przez kontrahenta zleceń dotyczących dostaw i wysyłek z magazynu jego towaru, rozwiązanie (WebOrdering w systemie WMS.net) zapewni bezpośrednie przekazanie informacji. Klient może również otrzymać dostęp do listy kosztów generowanych podczas podczas przyjęcia, wydania i magazynowania. Te wszystkie rozwiązania razem tworzą atrakcyjne rozwiązanie dla klientów magazynu.

Dodaj komentarz