Programy 8306180926961 Windows Server 2008 R2

co Nowego w Windows Server 2008 r2 ?

SoftwareStudio Microsoft SQL Server 8306180926961


Windows Server 2008 R2
MICROSOFT SQL SERVER Windows Server 2008 R2.

Windows Server 2008 R2
MICROSOFT SQL SERVER Nie wszyscy wiedzą jednak o kilku innych, może mniej popularnych, ale także ciekawych nowościach. Przykładowo IIS przeszedł tak dużą metamorfozę, że zespół produktowy zastanawia się, czy nie podnieść mu numeru wersji - są nowe wbudowane rozszerzenia, integracja z nową usługą.

Windows Server 2008 R2
MICROSOFT SQL SERVER Nie wszyscy wiedzą jednak o kilku innych, może mniej popularnych, ale także ciekawych nowościach. Przykładowo IIS przeszedł tak dużą metamorfozę, że zespół produktowy zastanawia się,.

Windows Server 2008 R2
MICROSOFT SQL SERVER Nie wszyscy wiedzą jednak o kilku innych, może mniej popularnych, ale także ciekawych nowościach. Przykładowo IIS przeszedł tak dużą metamorfozę, że zespół produktowy zastanawia się, czy nie podnieść mu numeru wersji - są nowe wbudowane.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/windows-server-2008-r2
nie Wszyscy Wiedzą Jednak o Kilku Innych, Może Mniej Popularnych, ale Także Ciekawych Nowościach. Przykładowo iis Przeszedł tak Dużą Metamorfozę, że Zespół Produktowy Zastanawia Się, czy nie Podnieść mu Numeru Wersji - są Nowe Wbudowane Rozszerzenia, Integracja z Nową Usługą ftp i Providerem Powershella Oraz Obsługa Asp.net na Server Core. Zmiany Pojawiły się Także w tak Prostych Usługach jak Serwer Dhcp - Wreszcie Dodano Przejrzystą i Łatwą w Konfiguracji Opcję Klastrowania, Gdzie dwa Serwery Obsługują ten sam Zakres i Synchronizują Się. Nawet Częściowo Zapomniana Konsola Server Manager Zyska Wyczekiwaną, Wydawałoby się Naturalną Funkcjonalność Podłączania do Zdalnych Serwerów. są Również Drobnostki, Które Mimo Wszystko Potrafią Bardzo Ucieszyć - na Przykład Nowy Kontener Kosz dla Usuniętych Obiektów Domenowych... interesująco Zapowiada się Także Funkcjonalność Branch Cache, Która Będzie Umożliwiać Cachowanie na Serwerze w Lokalizacji Zdalnej (np. w Oddziale Firmy) Ruchu Http i smb

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-02-06 02:02:04