Programy 8305163506582 Czego nie robić w firmie, aby...

Czego nie Robić w Firmie, aby nie Stracić Danych?

SoftwareStudio Wydarzenia 8305163506582


Czego nie robić w firmie
WYDARZENIA pracownik w firmie.

Czego nie robić w firmie, aby...
WYDARZENIA Wyniki badań zostały oparte na ankietach przeprowadzonych wśród ponad 2000 pracowników i informatyków w 10 krajach. Wyniki badań opisują jak zachowują się pracownicy w dobie konsumeryzacji i w miarę jak przedsiębiorstwa przechodzą od scentralizowanego do bardziej rozproszonego modelu prowadzenia działalności..

Czego nie robić w firmie
WYDARZENIA Wyniki badań zostały oparte na ankietach przeprowadzonych wśród ponad 2000 pracowników i informatyków w 10 krajach. Wyniki badań opisują jak zachowują się pracownicy w dobie.

Czego nie robić w firmie, aby...
WYDARZENIA Wyniki badań zostały oparte na ankietach przeprowadzonych wśród ponad 2000 pracowników i informatyków w 10 krajach. Wyniki badań opisują jak zachowują się pracownicy w dobie konsumeryzacji i w miarę jak przedsiębiorstwa przechodzą od scentralizowanego do.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/czego-nie-robic-w-firmie,-aby---
Wyniki Badań Zostały Oparte na Ankietach Przeprowadzonych Wśród Ponad 2000 Pracowników i Informatyków w 10 Krajach. Wyniki Badań Opisują jak Zachowują się Pracownicy w Dobie Konsumeryzacji i w Miarę jak Przedsiębiorstwa Przechodzą od Scentralizowanego do Bardziej Rozproszonego Modelu Prowadzenia Działalności. w tej Sytuacji Zacierają się Granice Między Sprzętem Osobistym i Firmowym, co Wpływa Także na Bezpieczeństwo. z Badań Insightexpress Wynika, że Jeden na Pięciu Pracowników Zmienia Ustawienia Zabezpieczeń Urządzeń w Przedsiębiorstwie, aby Obejść Reguły Wprowadzone Przez Dział Informatyczny i móc Korzystać z Niedozwolonych w Firmie Witryn Www. Przypadki Takie Występowały Najczęściej w Krajach o Gospodarce Rozwijającej Się, jak Chiny czy Indie. siedmiu na Dziesięciu Informatyków Powiedziało, że Pracownicy Korzystający z Niedozwolonych Aplikacji i Witryn www Powodują Nawet Połowę Przypadków Utraty Danych w Firmach. Opinia ta Była Szczególnie Rozpowszechniona w usa (74%) i Indi

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-01-25 02:02:04