Programy 1101094925043 Extranet

Celem Tworzenia Ekstranet u Jest Udostępnienie Własnych Zasobów Wzajemnie Między

SoftwareStudio Oprogramowanie SQL 1101094925043


Extranet
OPROGRAMOWANIE SQL intranet asp.net.

Extranet
OPROGRAMOWANIE SQL Przeważnie sieć Extranet występuje w firmach. Za pomocą rozwiązań Extranet klienci mogą się lepiej i szybciej zapoznać z ofertą danej firmy, a firmy mogą między sobą lepiej współpracować i wymieniac informację. Typowy zakres oprogramowania Extranet obejmuje: Przeglądanie listy ofert, produktów i.

Extranet
OPROGRAMOWANIE SQL Przeważnie sieć Extranet występuje w firmach. Za pomocą rozwiązań Extranet klienci mogą się lepiej i szybciej zapoznać z ofertą danej firmy, a firmy mogą między.

Extranet
OPROGRAMOWANIE SQL Przeważnie sieć Extranet występuje w firmach. Za pomocą rozwiązań Extranet klienci mogą się lepiej i szybciej zapoznać z ofertą danej firmy, a firmy mogą między sobą lepiej współpracować i wymieniac informację. Typowy zakres oprogramowania Extranet.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/oprogramowanie-sql-extranet
Przeważnie Sieć Extranet Występuje w Firmach. za Pomocą Rozwiązań Extranet Klienci Mogą się Lepiej i Szybciej Zapoznać z Ofertą Danej Firmy, a Firmy Mogą Między Sobą Lepiej Współpracować i Wymieniac Informację. typowy Zakres Oprogramowania Extranet Obejmuje: przeglądanie Listy Ofert, Produktów i Stanów Magazynowych - Analogicznie do Sklepów Internetowych;cenniki;oferty;rejestracja Zamówień;przeglądanie Historii Zamówień;pobieranie Faktur Zakupu;przeglądanie Historii Zakupów;przesyłki Kurierskie + Integracja z Firmą Spedycyjną;rozrachunki, Salda i Faktury;powiadomienia, Komunikaty;regulaminy;reklamacje.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-07-22 10:27:56