Programy 0714143535813 Architektura Reporting Services

Ogromna Funkcjonalność Platformy Raportującej Wynika z Zastosowania Wielu Komponentów w

SoftwareStudio Program raporty 0714143535813


Reporting Services architektura
PROGRAM RAPORTY oprogramowanie business inteligence.

Architektura Reporting Services
PROGRAM RAPORTY Usługi Reporting Services mogą działąć w trybie natywnym (domyślna konfiguracja) pracująć jako autonomiczny serwer lub w trybie zintegrowanym z SharePoint w którym pracuje w ramach farmy SharePoint. Warstwa uwierzytelnienia korzysta z uwierztelnionania bazującego na systemie WIndows oraz uwierztelnienia niestandardowego w procesie.

Reporting Services architektura
PROGRAM RAPORTY Usługi Reporting Services mogą działąć w trybie natywnym (domyślna konfiguracja) pracująć jako autonomiczny serwer lub w trybie zintegrowanym z SharePoint w którym pracuje w ramach.

Architektura Reporting Services
PROGRAM RAPORTY Usługi Reporting Services mogą działąć w trybie natywnym (domyślna konfiguracja) pracująć jako autonomiczny serwer lub w trybie zintegrowanym z SharePoint w którym pracuje w ramach farmy SharePoint. Warstwa uwierzytelnienia korzysta z uwierztelnionania bazującego na systemie WIndows.

http://raporty.softwarestudio.com.pl/program/architektura-reporting-services/
Usługi Reporting Services Mogą Działąć w Trybie Natywnym (domyślna Konfiguracja) Pracująć Jako Autonomiczny Serwer lub w Trybie Zintegrowanym z Sharepoint w Którym Pracuje w Ramach Farmy Sharepoint. warstwa Uwierzytelnienia Korzysta z Uwierztelnionania Bazującego na Systemie Windows Oraz Uwierztelnienia Niestandardowego w Procesie Potwierdzenia Tożsamości Użytkownika. Domyślnie Wykorzystywane Jest Zabezpieczenie Zintegrowane z Systemem Windows z Zastosowaniem nt lan Manager. warstwa Domeny Aplikacji Składa się z Kilku Osobnych Obszarów Funkcjonalnych: report Managerusługa Sieci Webzarządzanie Domenami Aplikacjizarządzanie Pamięciąprzetwarzanie w Tleplatforma Usługiwywłanie Procedur Zdalnych

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-01-01 10:27:56