Programy 0311215425220 Biznes uzależniony od Google

w Większości Krajów Wyszukiwarka Google w Dużej Mierze Decyduje o

SoftwareStudio Internet 0311215425220


Biznes uzależniony od Google
INTERNET google pozycjonowanie.

Biznes uzależniony od Google
INTERNET Wyszukiwarka, która narodziła się w garażu gdzieś w Kalifornii, jest obecnie najpopularniejszym na świecie narzędziem do przeszukiwania zasobów sieci. Według comScore, aż 66,8% rynku wyszukiwarek należy do Google (w sumie jest to 88 mld zapytań miesięcznie). W wielu państwach świata.

Biznes uzależniony od Google
INTERNET Wyszukiwarka, która narodziła się w garażu gdzieś w Kalifornii, jest obecnie najpopularniejszym na świecie narzędziem do przeszukiwania zasobów sieci. Według comScore, aż 66,8% rynku wyszukiwarek.

Biznes uzależniony od Google
INTERNET Wyszukiwarka, która narodziła się w garażu gdzieś w Kalifornii, jest obecnie najpopularniejszym na świecie narzędziem do przeszukiwania zasobów sieci. Według comScore, aż 66,8% rynku wyszukiwarek należy do Google (w sumie jest to 88 mld zapytań.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/biznes-uzalezniony-od-google
Wyszukiwarka, Która Narodziła się w Garażu Gdzieś w Kalifornii, Jest Obecnie Najpopularniejszym na Świecie Narzędziem do Przeszukiwania Zasobów Sieci. Według Comscore, aż 66,8% Rynku Wyszukiwarek Należy do Google (w Sumie Jest to 88 mld Zapytań Miesięcznie). w Wielu Państwach Świata Surfowanie po Internecie Rozpoczyna się Właśnie od Rzeczonej Wyszukiwarki, Która już tak Silnie Zakorzeniła się w Świadomości Internautów, że Powszechną Praktyką Jest Wpisywanie w Google Bezpośrednich Adresów do Stron Www. google Umiejętnie Przekuwa Wielką Popularność na Pieniądze. w 2009 r. Firma Zanotowała Przychody Rzędu 24 mld usd i Zyski 6,5 mld Usd. Jest Więc Największą na Świecie Firmą Zarabiającą na Reklamach w Internecie! Jednakże tak Duża Skala Działalności Wiąże się Również ze Wzmożoną Kontrolą Poczynań Giganta, Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Innych Państwach. Google Często Jest Bowiem Oskarżane o Wykorzystywanie Dominującej Pozycji i Szkodzenie Interesom Konkurencji. Jeden z Najświeższych Przykładów, to Wszczęte Przez Komisję Europejską w Lutym br. Wstępne Postępowanie, po tym jak Skargi Złożyli Właściciele Trzech Wyszukiwarek Horyzontalnych - Foundem.co.uk, Ejustice.fr Oraz Ciao.co.uk. Uznali Oni, że Google Świadomie Degraduje ich Pozycję w Wynikach Wyszukiwania, Chcąc tym Działaniem Osłabić Pozycję Swojej Konkurencji. google Zaprzecza, Jakoby Miało Manipulować Algorytmami Wyszukiwarki i Argumentuje, że Dobrze Zbudowana Oraz Wypełniona po Brzegi Wysokiej Jakości Treściami Witryna Zawsze Jest Premiowana w Indeksie. Abstrahując od Tego, Która ze Stron Konfliktu ma Rację, Należy Przyznać, że dla Skarżących Sytuacja Wykluczenia z Google Może być Sprawą "życia i Śmierci". Według Badania Icrossing, Przeciętnie aż 95% Wejść z Wyszukiwarek na Strony www Pochodzi z Pierwszej Strony Wyników Wyszukiwania. Witryna, Która Spadnie na Kolejne Podstrony, Może Liczyć na Marny Odsetek Wejść, Gdyż na Drugiej i Trzeciej Stronie Wartość ta Kształtuje się Odpowiednio na Poziomie 1,6% i 3,4%. "parafrazując Znane Powiedzęnie, Można Więc Stwierdzić, że Jeżeli Czegoś nie ma na Pierwszej Stronie Google, to nie Istnieje" - Mówi Błażej Miernikiewicz, Prezes Agencji Interaktywnej Artefakt.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-09-20 02:02:04