Programy oferowane przez SoftwareStudio

System Utrzymania Ruchu CMMS.net

Archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów
Program archiwizacji dokumentów i udostępniania przez internet - skanowanie dokumentów. Klasyczne metody przechowywania dokumentów w postaci papierowej stawiają wiele ograniczeń wynikających z natury papierowej dokumentu. Archiwizacja dokumentów Klasyczne metody przechowywania dokumentów w postaci papierowej stawiają wiele ograniczeń wynikających z natury papierowej dokumentu.

Helpdesk OTRS

Helpdesk OTRS
Helpdesk OTRS Program Helpdesk OTRS to rozwiązanie wsparcia pracy grupowej, serwisu i usług. Helpdesk OTRS Program Helpdesk OTRS to rozwiązanie wsparcia pracy grupowej, serwisu i usług.

Home

Home
Programy komputerowe. programy komputerowe Home programy komputerowe

Hosting aplikacji

Hosting aplikacji
Usługi hostowania aplikacji SoftwareStudio oferuje hosting aplikacji w chmurze w datacenter Beyond w Poznaniu. Hosting aplikacji SoftwareStudio oferuje hosting aplikacji w chmurze w datacenter Beyond w Poznaniu.

Instrukcja do programu

Instrukcja do programu
Instrukcja do programów Instrukcja do prorgamów Instrukcja do programu Instrukcja do prorgamów

Kerio

Kerio
Programy Kerio SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje programy Kerio, zapewnia wdrożenia i serwis oraz usugi hostingu. Kerio SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje programy Kerio, zapewnia wdrożenia i serwis oraz usugi hostingu.

Magazyn Palet

Magazyn Palet
Program do kontroli i rozliczania sald palet z kontrahentami i przewoźnikami. Każdy wystawiony dokument wydania i przyjęcia palet aktualizuje stan magazynowy oraz salda na wskazanego kontrahenta i/lub przewoźnika. Magazyn Palet to nowoczesne oprogramowanie z którego można korzystać w sieci lokalnej oraz przez Internet. Magazyn Palet to program za pomocą którego prowadzona jest kontrola i rozliczania sald palet z kontrahentami i przewoźnikami. W systemach magazynowych prowadzi się ewidencję ilościową lub ilościowo wartościową dotyczącą stanów magazynowych właściciela. Magazyn Palet Magazyn Palet to program za pomocą którego prowadzona jest kontrola i rozliczania sald palet z kontrahentami i przewoźnikami. W systemach magazynowych prowadzi się ewidencję ilościową lub ilościowo wartościową dotyczącą stanów magazynowych właściciela.

Magazyn Wysokiego Składowania

Magazyn Wysokiego Składowania
Magazyn Wysokiego Składowania - program magazynowy. Zastosowanie nowoczesnej technologii Internetowej, bazy danych SQL Server pozwala wykorzystać oprogramowanie w sieci lokalnej firmy oraz przez Internet na komputerach, tabletach czy smartfonach. Magazyn Wysokiego Składu - oprogramowanie dostępne na platformie Windows, Android czy Apple. Aplikacja w standardzie HTML5, CSS3 oraz JQuery. Magazyn Wysokiego Składowania Magazyn Wysokiego Składu - oprogramowanie dostępne na platformie Windows, Android czy Apple. Aplikacja w standardzie HTML5, CSS3 oraz JQuery.

Microsoft

Microsoft
Oprogramowanie Microsoft SoftwareStudio oferuje programy Microsoft, zapewnia wdrożenia, serwis i szkolenia z oprogramowania Microsoft. Microsoft SoftwareStudio oferuje programy Microsoft, zapewnia wdrożenia, serwis i szkolenia z oprogramowania Microsoft.

Oprogramowanie dla narzędziowni

Oprogramowanie dla narzędziowni
Program Narzędzia - magazyn narzędzi wypożyczalnia to nowoczesne oprogramowanie magazynowe przeznaczone do kontroli i weryfikacji stanów narzędzi i wyposażenia pracowników. Program magazynowy narzędzia; magazyn narzędzi; wypożyczanie narzędzi pracy. Oprogramowanie dla pracowników narzędziowni, może wykorzystywać czytniki kodów kreskowych oraz RFID. Oprogramowanie dla narzędziowni Program magazynowy narzędzia; magazyn narzędzi; wypożyczanie narzędzi pracy. Oprogramowanie dla pracowników narzędziowni, może wykorzystywać czytniki kodów kreskowych oraz RFID.

Program Awizacje VSS.net

Program Awizacje VSS.net
Oprogramowanie Studio VSS.net to system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Program Awizacje VSS.net

Program CRM

Program CRM
Program dla mobilnych handlowców raporty z wizyt kontrola i rozliczanie pracy. Oprogramowanie dostępne zarówno na komputery z systemami Windows jak i Apple. Handlowcy mogą korzystać z aplikacji na tabletach i smartfonach z systemem Android. Oprogramowanie dla handlowców CRM to nowoczesne rozwiązania na bazie SQL Server. Program dla handlowców do raportowania i harmonogramowania ich pracy. Program CRM Oprogramowanie dla handlowców CRM to nowoczesne rozwiązania na bazie SQL Server. Program dla handlowców do raportowania i harmonogramowania ich pracy.

Program ENOVA

Program ENOVA
Oprogramowanie enova ERP do zarządzania przedsiębiorstwem, funkcjonalność obejmuje wszystkie kluczowe obszary działalności firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. SoftwareStudio jest partnerem firmy Soneta i oferuje usługi serwisu i wdrożenia oprogramowania enova. Program ENOVA SoftwareStudio jest partnerem firmy Soneta i oferuje usługi serwisu i wdrożenia oprogramowania enova.

Program magazynowy WMS.net

Program magazynowy WMS.net
Program magazynowy WMS do obsługi magazynu wysokiego składowania. System WMS dla firm logistycznych, świadczące usługi magazynowa, konfekcjonowania. Program magazynowy - obsługa magazynu wysokiego składowania w firmach produkcyjnych i handlowych. Integracja online z firmami kurierskimi. Program magazynowy WMS.net Program magazynowy - obsługa magazynu wysokiego składowania w firmach produkcyjnych i handlowych. Integracja online z firmami kurierskimi.

Programy

Programy
Oprogramowanie Software Studio obejmuje dostarczanie aplikacji tworzonych wg wymagań i specyfikacji klienta. Programujemy i dostarczamy rozwiązań działąjących na platformie Microsoft IIS Server, SQL Server oraz Android. Wykorzystywanie standardowych programów windows do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np. arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel. Programy Wykorzystywanie standardowych programów windows do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np. arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel.

Raporty

Raporty
Oferta SoftwareStudio obejmuje moduł raporty przez internet, działajace na bazie MS SQL server oraz technologie SQL Reporting Services. Analizy i raporty za pomocą Excela lub Report Buildera pozwalą analizować dane w dowolny sposób oraz prezentować je za pomocą widoków, tabel, wykresów czy mierników. Technologia SQL Reporting Services pozwala przygotować raporty i udostępniać je w aplikacji przeglądarkowej. Raporty Analizy i raporty za pomocą Excela lub Report Buildera pozwalą analizować dane w dowolny sposób oraz prezentować je za pomocą widoków, tabel, wykresów czy mierników. Technologia SQL Reporting Services pozwala przygotować raporty i udostępniać je w aplikacji przeglądarkowej.

Safetica

Safetica
Programy Safetica SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje oprogramowanie Safetica, zapewnia wsparcie instalacji, konfiguracji, wdrożenia i serwisu rozwiązań Safetica. Safetica SoftwareStudio jako autoryzowany partner oferuje oprogramowanie Safetica, zapewnia wsparcie instalacji, konfiguracji, wdrożenia i serwisu rozwiązań Safetica.

Serwery wirtualne

Serwery wirtualne
Wirtualizacja serwery wirtualne w chmurze - Cloud Computing SoftwareStudio oferuje serwery wirtualne w środowisku VMware oraz usługi wdrożenia i serwisu Windows Azure. Serwery wirtualne SoftwareStudio oferuje serwery wirtualne w środowisku VMware oraz usługi wdrożenia i serwisu Windows Azure.

Sklep internetowy Asp.net

Sklep internetowy Asp.net
Program CMS do prowadzenia sklepu internetowego. program CMS SQL asp.net Sklep internetowy Asp.net program CMS SQL asp.net

SoftwareStudio

SoftwareStudio
Producent oprogramowania i dostawca rozwiązań informatycznych. Usługi hostingu w chmurze na platformie VMware. Systemy informatyczne, aplikacje biznesowe CRM, WMS, ERP, HR, B2B, B2C. Programy Windows, aplikacje Android, Windows CE, Windows Mobile. SoftwareStudio Systemy informatyczne, aplikacje biznesowe CRM, WMS, ERP, HR, B2B, B2C. Programy Windows, aplikacje Android, Windows CE, Windows Mobile.

SQL server

SQL server
Programy Microsoft SQL server. microsoft sql server SQL server microsoft sql server

StudioSystem

StudioSystem
Platforma StudioSystem Platforma StudioSystem StudioSystem Platforma StudioSystem

System CMMS

System CMMS
System Utrzymania Ruchu - program CMMS. Służby utrzymania ruchu potrzebują doskonałego narzędzia, w celu szybkiego informowania o awariach oraz raportowania. Program CMMS.net znajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych i dedykowany jest jako narzędzie wspierające pracę służb utrzymania ruchu. System CMMS Program CMMS.net znajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych i dedykowany jest jako narzędzie wspierające pracę służb utrzymania ruchu.

System RMA

System RMA
Program do obsługi reklamacji i serwisu - naprawy gwarancyjne procedura reklamacyjna RMA. program reklamacje numer RMA serwis gwarancyjny naprawa protokół z reklamacji przez internet System RMA program reklamacje numer RMA serwis gwarancyjny naprawa protokół z reklamacji przez internet

Systemy ERP

Systemy ERP
Oprogramowanie ERP dostępne na polskim rynku pozwala na duży wybór. Kilkadziesiąt systemów ERP w różnych przedziałach cenowych pozwalają na wybór odpowiedniej wersji. Oprócz wyboru systemu ERP ważną kwestą jest wybór dostawcy oprogramowania i firmy świadczącej usługi wdrożenia i serwisu. Programy ERP można podzielić na produkty polskich i zagranicznych producentów oprogramowania. SoftwareStudio oferuje wsparcie w systemach ERP: enova i HermesSQL. Ponadto podstawowa znajomość wielu innych systemów ERP (Sage symfonia, Wapro, CDN) pozwala na wsparcie w integracji systemów. Systemy ERP Programy ERP można podzielić na produkty polskich i zagranicznych producentów oprogramowania. SoftwareStudio oferuje wsparcie w systemach ERP: enova i HermesSQL. Ponadto podstawowa znajomość wielu innych systemów ERP (Sage symfonia, Wapro, CDN) pozwala na wsparcie w integracji systemów.

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne
Usługi informatyczne oraz programowanie i dostarczanie rozwiązań biznesowych stanowią rdzeń działań spółki SoftwareStudio. Usługi informatyczne dla firm pozwalają na obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa z punktu widzenia obsługi informatycznej. Od początku XXI wieku obserwujemy zauważalny trend wzrostowy wykorzystywania aplikacji webowych. Przyczynił się do tego rozwój Internetu, który dostępny jest niemal w każdym cywilizowanym zakątku ziemi. Usługi informatyczne Usługi informatyczne dla firm pozwalają na obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa z punktu widzenia obsługi informatycznej. Od początku XXI wieku obserwujemy zauważalny trend wzrostowy wykorzystywania aplikacji webowych. Przyczynił się do tego rozwój Internetu, który dostępny jest niemal w każdym cywilizowanym zakątku ziemi.