Program magazynowy WMS.net

Do obsługi magazynu najczęściej używany WMS program nie jest w wystarczający sposób przystosowany do wsparcia indywidualnej specyfiki pracy firmy logistycznej.

Progam WMS.net wykorzystuje platformę Microsoft IIS Server, bazę danych MS SQL Server dostarcza rozwiązań dla najbardziej wymagających.

Cena jest ważna, lecz podczas trwania wyboru programu nie należy szukać bezpłatnego programu do zarządzania magazynem. Wówczas musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.

Nowoczesny program do magazynowania dostępny jest na terminale mobilne z systemem Android oraz z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową.

Zastosowanie WMS programu magazynowego

Program WMS  do obsługi magazynu najczęściej nie jest w wystarczający sposób przystosowany do wsparcia indywidualnej specyfiki pracy każdej firmy. Chcąc sprostać tym realiom trzeba dysponować elastycznymi rozwiązaniami, które pozwalają korzystając z solidnej i sprawdzonej bazy przygotować oprogramowanie. Oprogramowania, które w stu procentach spełni wymogi klienta. WMS.net aplikacja magazynowa wspiera kierownika magazynu w zarządzaniu magazynem poprzez osiąganie jego najważniejszych celów: zwiększanie wydajności pracy magazynu i poprawę jakości świadczonych usług logistycznych.

WMS oprogramowanie magazynowe

Program magazynowy dla kierownika

Rozwiązanie dla magazynów WMS.net od SoftwareStudio skutecznie wspiera kierownika magazynu w podziale prac w magazynie. Jest to ważny element wsparcia w zakresie określenia preferencji pracowników odnośnie pełnionych działań. Wsparcie kierownika magazynu jest osiągane przez określenie jego najważniejszych celów:

  • zwiększanie wydajności pracy magazynu,
  • poprawę jakości świadczonych usług logistycznych.

Aby móc zweryfikować wykonaną pracę oraz poddać ocenie pracowników kierownik może mieć dostęp do danych niedostępnych dla pracowników magazynowych oraz raportów i zestawień.

Dodaj komentarz