awizacje

Kerio

Kerio Connect email service to wyróżniająca się, mniej kosztowna, polskojęzyczna alternatywa dla Microsoft Exchange, która idealnie zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Program cechuje prostota wdrożenia i możliwość kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych.

Użytkownicy biznesowi korzystają ze wsparcia ich ulubionego klienta poczty elektronicznej oraz intuicyjnego klienta Kerio Connect. Produkt jest niezawodny, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy bez nieoczekiwanych przestojów czy konieczności odzyskiwania danych.

Wdrażanie i administracja są przejrzyste i proste. Przy niższych kosztach licencji, obsługi oraz sprzętu, Kerio Connect zapewnia widoczne oszczędności dla firmy w porównaniu z innymi ofertami.

Elastyczne, międzyplatformowe wsparcie klienta

Użytkownicy biznesowi nie myślą o serwerach pocztowych. To, co naprawdę ich interesuje to sprawnie działająca poczta, bezpieczeństwo oraz możliwość korzystania z dowolnego klienta. Kerio Connect dostarcza elastyczność, której użytkownicy potrzebują i wymagają – możliwość korzystania z programu Outlook (dla Windows & Mac), OS X Apps, kalendarza, kontaktów i przypomnień oraz w pełni funkcjonalnego klienta webmail.

Poczta elektroniczna pod ochroną

Kerio Connect jest wyposażone w efektywne zabezpieczenia. Jesteś zabezpieczony przed włamaniami i złośliwymi atakami dzięki szyfrowaniu SSL, S/MIME, narzędziom antyspamowym oraz antywirusowym. Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych i opcje przywracania gwarantują szybkie i łatwe odzyskiwanie danych w razie potrzeby. Archiwizacja całej poczty zapobiega utracie wyników pracy i pomaga organizacjom podporządkować się wymogom prawnym dotyczącym przechowywania danych w formie elektronicznej.

Zaskakująca prostota

Nie popełniaj błędu. Microsoft Exchange i Small Business Server (SBS) pochłaniają znaczne zasoby IT. Przez to, że Microsoft odchodzi od SBS do rozwiązania hostingowego, niezbędna jest alternatywa w postaci własnego serwera poczty on-premise. Rozwiązanie jest dostępne w wielu konfiguracjach, w tym jako serwer w siedzibie klienta, w modelu SaaS czy w chmurze.

Kerio Connect to funkcje i sprawność systemu Microsoft Exchange, ale bez jego zawiłości i kosztów. Zarządzanie jest łatwe. Kerio Connect posiada przejrzysty webowy interfejs administratora, z możliwością obsługi za pomocą tabletu. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom dzięki najlepszemu na rynku, dostosowanemu do Państwa potrzeb rozwiązaniu do komunikacji i współpracy.